افتتاح فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم

افتتاح فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم

افتتاح فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم

هدف از افتتاح فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم ایجاد بستری جذاب برای کودکان است. شعبه دوم کتاب شرق، اولین کتابفروشی تخصصی کودک و نوجوان در استان خوزستان می‌باشد.

این کتابفروشی در سه طبقه قرار دارد که در حال حاضر فاز اول آن در مساحت ۴۰۰ مترمربع راه‌اندازی شده است و امیدواریم با بهبود شرایط و از بین رفتن بیماری کرونا به زودی فازهای بعدی کتابفروشی به بهره‌برداری برسد.

 

زمینه‌های فعالیت فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم

  • کتاب‌های تخصصی کودک و نوجوان
  • نوشت افزار
  • لوازم تخصصی طراحی، معماری، هنری، مهندسی و اداری
  • بازی‌های فکری کودک و نوجوان و بزرگسال
  • اسباب‌بازی‌های متنوع (استخر توپ، سرسره، فوتبال دستی و …)
  • لوازم فانتزی، کادویی و تزئینی

 

گفت‌وگو با مدیر

مدیر کتابفروشی شرق اهواز گفت: با توجه به نبود فضای مناسب ویژه کودکان، کتابفروشی شرق اقدام به تاسیس شعبه دوم خود در زمینه تخصصی کودک و نوجوان کرده است.

رئیسی مدیر کتابفروشی شرق اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خوزستان، با اشاره به برنامه‌های این کتابفروشی بیان کرد: در دسترس بودن کتاب‌های متنوع در حوزه کودک و نوجوان و ایجاد فضای مطالعه، برگزاری کارگاه‌های خلاق قصه‌خوانی، دعوت از نویسندگان کودک و نوجوان  برجسته کشوری، دورهمی‌های کتابخوانی ویژه بچه‌ها و دانش‌آموزان، برگزاری کارگاه‌های روانشناسی برای کودکان و والدین از عمده‌ترین برنامه‌ها در این کتابفروشی است.

مدیر کتابفروشی شرق اهواز افزود: این کتابفروشی قرار بود مدت‌ها پیش افتتاح شود اما با شیوع ویروس کرونا و آسیب جدی به پیکره نحیف کتابفروشی‌ها، متاسفانه تنها فاز اول آن راه‌اندازی شد.

کتابفروشی شرق شعبه دوم در مهر ماه سال ۱۳۹۹ و کتابفروشی شرق شعبه یک در سال ۱۳۹۰ افتتاح شدند.

 

اطلاعات تماس فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم (شعبه تخصصی کتاب کودک و نوجوان)

آدرس: اهواز- خیابان حافظ بین نادری و سیروس

تلفن: ۳۲۲۱۲۴۹۹ – ‌‌۳۲۲۳۱۰۱۲ (۰۶۱)

واتساپ: ۰۹۰۳۹۷۳۰۶۴۲

اینستاگرام: sharghbook2

 

تصاویری از کتابفروشی شرق شعبه دوم

افتتاح فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم، کودک و نوجوان افتتاح فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم، کودک و نوجوان افتتاح فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم، کودک و نوجوان افتتاح فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم، کودک و نوجوان افتتاح فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم، کودک و نوجوان   افتتاح فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم، کودک و نوجوان افتتاح فروشگاه کتاب شرق شعبه دوم، کودک و نوجوان

 

 

کتاب دختران زیرزمینی کابل

۱ آذر ۱۳۹۹

کتاب دختر خوب

۱ آذر ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *